Chytrá domácnost

  1. Financování u nás na pobočce již s nulovou hotovostí

  2. Zvýšení komfortu, bezpečí a kvality bydlení

Co vám přinese chytrá domácnost

S chytrou domácností se váš dům či byt stane inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo dobře, byli jste v bezpečí a zároveň šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci pro váš chytrý telefon, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě.

Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.

U nás nejde pouze o chytrá zařízení fungující jednotlivě. My tyto věci dokážeme propojit, abychom docílili jejich vzájemné efektivní spolupráce.

Ušetříme vám starosti s ovládáním

Osvětlení, stínění, garážových či vjezdových vrat, topení, klimatizace, hudby, zabezpečení vaší domácnosti, přístupu do vašeho domu, bazénu, sauny a spousta dalšího.

Nemusíte kupovat všechno hned, stačí začít a budovat svůj Smart Home postupně. Byt, chata, dům, hotel nebo továrna. Chytrou domácnost zvládneme instalovat do jakéhokoliv objektu.

 

Topení a chlazení

Každá místnost slouží k jinému účelu. Z těchto důvodů doporučujeme nastavit různé teploty a úrovně vlhkosti pro každou místnost zvlášť. Pro spánek je vhodnější chladnější teplota okolo 18 °C. V koupelně naopak oceníte teplotu 23 °C a v obývacím pokoji 21,5 °C. Teploty v jednotlivých místnostech je možné přizpůsobit vašemu dennímu režimu a systém už se o vše postará sám.

Energie

Díky našemu řešení jste schopni přesně mapovat Vaši spotřebu vody a elektřiny. Dokonce můžete sledovat aktuální útratu za energie přepočtenou na den, měsíc či rok. Spotřebiče, jako například myčka, pračka či sušička je možné integrovat i do inteligentního managementu energie. Systém je aktivuje přesně tehdy, když se vyrobí pomocí fotovoltaické elektrárny dostatek elektřiny nebo když je jejich aktivace naléhavá.

Stínění

Stínění funguje automaticky, dokáže se přizpůsobovat aktuálním povětrnostním podmínkám a zajišťuje maximální soukromí v domácnostech, firmách i komerčních prostorách. V létě stínicí technika chrání dům před přehřátím. V zimě se naopak nezatáhne, pokud se topí, aby pustila do domu sluneční paprsky.

Osvětlení

Díky inteligentnímu ovládání osvětlení budete mít doma vždy tu správnou atmosféru ve správný čas. Nebudete přitom potřebovat zástupy tlačítek a ovladačů. Osvětlení se automaticky zapíná a vypíná podle senzoru přítomnosti. Pokud chcete změnit světelnou náladu, snadno to provedete tlačítkem nebo v aplikaci.

Zabezpečení

S našim řešením se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí. Při detekci pohybu v zabezpečeném objektu reaguje nápadným blikajícím světlem, vytáhnutím všech žaluzií a hlasitým zvukem v každé místnosti. Zároveň vám okamžitě odešle notifikaci na váš smartphone.

Multiroom Audio

Hudba dokáže snižovat hladinu stresu a pomáhá nám cítit se příjemněji. Systém multiroom audio systém který používáme dokáže vytvořit perfektní zvukovou kulisu doma i ve vaší firmě. Můžete se tak nechat například probudit oblíbenou skladbou, poslouchat uklidňující tóny ve vaně, nastavit si vlastní melodii zvonku a mnohem více.

Přístup

Díky volně konfigurovatelným rozhraním je možné napojit libovolné přístupy. Chcete vzdáleně otevírat bránu či garážová vrata z vašeho telefonu? Nic není problém. Navrhněte si řízení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Miniserver LOXONE

Loxone propojuje všechny komponenty v inteligentní budově podobně jako lidský nervový systém. Všechna vlákna vedou do centrálního řídicího bodu, Miniserveru. Umožňuje jednotlivým komponentům a zařízením vzájemně komunikovat a sám automatizuje většinu úloh z hlediska bezpečnosti, pohodlí a energetické efektivity. Ať už se jedná o inteligentní dům, komerční nemovitost nebo speciální aplikaci.

 

NFC Přístup

Alternativou klasického klíče a číselných kódů je přístup pomocí NFC přívěsku či samolepky. Stačí jej přidržet u NFC Code Touch a je otevřeno.

Malý, elegantní přívěsek vám nahradí klasické klíče a v případě ztráty jej jednoduše vymažete ze systému.
Šifrování NFC vám poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení, proto je ideálním řešením jak pro domácnosti, tak i firmy.

Díky Loxone Intercomu, který je vybaven kamerou, reproduktorem a mikrofonem, můžete vidět, co se děje u dveří a odkudkoli komunikovat s návštěvou skrze aplikaci.

Vždy se tak můžete přesvědčit, kdo je u dveří a případně dveře otevřít. Díky notifikacím stačí mít u sebe telefon a o tom, že někdo zvoní, se dozvíte
třeba i na zahradě či v práci.

Jednoduché ovládání tlačítkem Touch

Používáme takzvaný Tlačítkový standard. Ten zahrnuje ovládání, které využíváme každý den a chceme jej mít co nejjednodušší. Žádné přemýšlení ani zbytečné pohyby navíc. Pět dotykových ploch či klasických tlačítek stačí na vše. V každé místnosti je to stejné a všichni hned ví, co dělat.

Jeden stisk

Jediným stisknutím velké centrální oblasti tlačítka se změní světelná nálada. Klepnutím na horní nebo dolní levý roh se vytáhnou nebo zatáhnou žaluzie. Totéž platí pro ovládání hudby, v pravém horním / dolním rohu snadno zvýšíte nebo snížíte její hlasitosti.

Dvojstisk

Když opouštíte místnost, dvojitým poklepáním uprostřed vypnete všechna světla a další připojená zařízení v místnosti. Pokud poklepete na pravý horní roh, změní se zdroj hudby. Chcete-li hudbu vypnout, stačí poklepat na pravý dolní roh.

Trojstisk

Jedna z nejoblíbenějších funkcí, která doslova mění životy. Jdete spát či odcházíte z domu. U hlavního vchodu nebo v garáži: dům se vypne jednoduchým trojitým kliknutím. Každé světlo zhasne, zařízení jsou odpojena od sítě, alarm se aktivuje. Vždy na míru podle přání.

 

Proč si pořídit chytrou domácnost?

Bezpečnost a vzdálený dohled

Ikdyž jste na dovolené, tak víte co se u vás doma děje. A navíc to dokážete ovlivnit.

Úspora energie

Díky optimálnímu řízení vytápění a spotřeby energie tak ušetříme spoustu vašich měsíčních nákladů.

Vaše maximální pohodlí

S námi ušetříte až o 50 000 úkonů ročně méně.

Nevíte jakou technologii vybrat?

Rádi vám poradíme!
Konzultace dodáváme zdarma, neváhejte nás kontaktovat!

napište nám
Kontakt