Tepelná čerpadla

  1. Dotace až 140 000 Kč

  2. Financování u nás na pobočce již s nulovou hotovostí

  3. Snížení účtů za energie

Jak funguje tepelné čerpadlo:

Tepelné čerpadlo odnímá teplo z okolí vytápěného objektu (vzduchu, vody nebo země) a předává ho tepelnému okruhu pro vytápění a ohřev teplé vody. Toto je možné díky stlačení par chladiva v kompresoru, při kterém dojde k jeho zahřátí.

Jak ale získat teplo z místa, kde je zima?

Chladivo, které proudí v tepelném čerpadle je vždy chladnější než okolí a tím do sebe dokáže absorbovat rozdíl teplot i při opravdu nízkých teplotách. Díky tomuto principu může tepelné čerpadlo získat teplo i ze vzduchu, který má teplotu - 20°C. Získávání tepla z takto nízkých teplot je o něco méně efektivní, ale pořád ještě výhodné.

Teplené čerpadlo NIBE S2125

NIBE S2125 je nebývale tiché a účinné tepelné čerpadlo. Oproti předchozímu modelu vyniká ještě vyšší výstupní teplotou až 75 °C při zachování tichého provozu. Spolu s vnitřními moduly NIBE efektivně vytvoří zdravé vnitřní klima ve vašem domě. Vhodné zejména pro náročné majitele novostaveb, řadových domů i rekonstrukcí. NIBE S2125 je součástí řady "S" kompatibilní s vaši chytrou domácností s možností připojení k chytrému příslušenství NIBE.

CHYTRÁ DOMÁCNOST

  • NIBE S2125 je součástí řady "S", kterou lze snadno připojit k chytré domácnosti.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

  • Ovládání čerpadla nebylo nikdy jednodušší. Přístup odkudkoliv z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu.

NEBÝVALE TICHÉ

  • Odpovídá nejvyšším požadavkům na nízkou hlučnost.

 

Tepelné čerpadlo NIBE F2120

NIBE F2120 je tepelné čerpadlo vzduch – voda s řízeným výkonem kompresoru, které představuje skutečný průlom v účinnosti. Se sezónním topným faktorem vyšším než 5,0 poskytuje ročně až 5x více tepla než elektrický ohřívač se stejnou spotřebou energie. NIBE F2120 poskytuje optimální úspory, protože se po celý rok automaticky přizpůsobuje požadavkům vaší domácnosti. NIBE F2120 má špičkový pracovní rozsah s výstupní teplotou až 65 °C. Výstupní teplotu až 63 °C poskytuje i při venkovních teplotách až do -25 °C, přičemž hladinu hluku udržuje na minimu. NIBE F2120 má třífázové připojení, což zjednodušuje elektroinstalaci. Díky chytré technologii produkt poskytuje kontrolu nad spotřebou energie a stává se klíčovou součástí vaší chytré domácnosti. Efektivní řídicí systém automaticky reguluje vnitřní klima, zajišťuje maximální pohodlí a zároveň chrání životní prostředí.

SPOLEHLIVÝ A VYSOKÝ VÝKON.

  • Provozní teplota až do -25 °C s výstupní teplotou až 63 °C.

VYSOKÁ ÚČINNOST

  • SCOP vyšší než 5.

UNIVERZÁLNÍ

  • Možnost chlazení s minimální výstupní teplotou -7 °C.

Proč si vybrat tepelné čerpadlo u nás?

Snadná obsluha

Tepelné čerpadlo pozná kdy má vytápět a kdy ne, teplotu si můžete zvolit pomocí vašeho mobilního telefonu či termostatu.

Dostupná cena a nadčasový design

Široký výběr tepelných čerpadel vhodných do každé domácnosti.

Mnoholetá záruka a snadná údržba

Záruka 5 let a u vybraných typů kompresorů až 10 let, průměrná prokázaná životnost zařízení více než 20 let téměř u všech typů modelů, které používáme.

Nevíte jakou technologii vybrat?

Rádi vám poradíme!
Konzultace dodáváme zdarma, neváhejte nás kontaktovat!

napište nám
Kontakt