O nás

Rodinná společnost HOKI home byla založena Jiřím a Michalem Ledrem. Jiří do společnosti přinesl letité zkušenosti s vývojem elektroniky a Michal zkušenosti z obchodního a finančního sektoru.  Naše společná vize je již od začátku postavena na myšlence udržitelnosti a šetření přírodních zdrojů energie. Vztah k přírodě a smysl pro inovaci je pro nás velmi důležitý.

Víme, že každým snížením energetické náročnosti, které u vás doma docílíme, více šetříme životní prostředí a vaše měsíční výdaje. HOKI home je společnost, která se soustředí na kompletní poradenství a dodávku chytrých technologií do vaší domácnosti či firmy. Ke všem řešením přistupujeme tak, aby Vám usnadnily každodenní život.

Náš čas chceme trávit s našimi rodinami a důležitějšími věcmi než staráním se o domácnost. A proto jsme přišli s konceptem bezstarostného bydlení.

Naše myšlenky se v mnohém potkávají s japonskou filozofií a odtud také pochází náš název. Bezstarostnost se v japonštině řekne - 放棄する (Hōki suru) z čehož jsme si vypůjčili slovo Hoki a vytvořili tak koncept HOKI home.

Solární panely

Naše výhody

Ekosystém

Všechny technologie pro vás dokážeme propojit v jeden fungující celek.

Kamenná pobočka

Vše co nabízíme si můžete na našem Showroomu v České Třebové sami vyzkoušet.

Financování

Spolupracujeme s největšími českými bankami a tak vám můžeme nabídnout širokou škálu financování toho co si u nás vyberete.

Komplexní řešení

Vše s námi vyřešíte od jednoho stolu. Počínaje poradenstvím, přes dodání technologie, její montáž a případný servis.

Nevíte jakou technologii vybrat?

Rádi vám poradíme!
Konzultace dodáváme zdarma, neváhejte nás kontaktovat!

napište nám
Kontakt