Blog

Proč vše řešit právě s námi?

Každou realizaci řešíme s vámi komplexně a na míru. Stavba či rekonstrukce domu je velice časově a finančně náročná záležitost, což v praxi pro zákazníka znamená zkoordinovat někdy i více než 7 různých řemeslníků.

A my víme, že ne každý si chce brát spousta dní dovolené v práci a po večerech studovat odborné články, či hledat bez zkušeností řemeslnické firmy. Navíc všechny technologie vč. spotřebního zboží si u nás můžete vyzkoušet na našem Showroomu.

Problém ve většině případech nastává zejména ve chvíli, kdy si zákazník vybere více než jednu technologii. Setkáváme se totiž s tím, že technologie mezi sebou neumí komunikovat a tak na každou technologii (tepelné čerpadlo, rekuperaci, přehled vyrobené energie z fotovoltaické elektrárny, ovládání garážových vrat atd.) potřebujete aplikaci zvlášť. Což bývá v praxi velice otravné a zabere vám spousta času než provedete to co máte zrovna v plánu.

My na tento problém máme řešení

Všechny námi nabízené technologie máme odzkoušené a umíme je propojit v jeden fungující celek, kde všechno ovládáte pomocí jedné a velice přehledné aplikace. Technologie o sobě navzájem vědí a dokáží tak efektivně spolupracovat a vyměňovat si důležité údaje (teplota venku nebo uvnitř, vlhkost, aktuální odběr elektřiny, atd.) pro bezproblémový chod vaší domácnosti.Umíme dodat jednotlivé technologie zvlášť, ale v případě, že si jich vyberete více, tak vám vše propojíme do funkčního a uživatelsky velmi lehce ovladatelného celku.

Hlavní výhody řešení s námi:

  1. Všechny technologie, které nabízíme si u nás v České Třebové na Showroomu můžete na vlastní kůži vyzkoušet.
  2. Nepotřebujete spousty školení a ještě více hodin strávených na telefonu s techniky ohledně všech technologií, které v domě máte, ale vše co budete potřebovat si zařídíte sami pomocí jedné aplikace.
  3. Vyřešíte s námi vše od původní myšlenky v hlavě, přes návrh řešení, projektovou dokumentaci, montáž a případný následný servis.
  4. Na technologie, které jsou podporované státem vám rádi zařídíme dotaci.
  5. Na vše co si u nás vyberete jsme vám schopni zařídit financování, protože spolupracujeme s většinou českých bank, které jsou na trhu.